A A A   Synod 2024
Diecezja Świdnicka

XX Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Wambierzyc

piątek, 10-05-2024 | dodał: ks. Mirosław Rakoczy

Okazja do modlitwy w intencji swojego małżeństwa i rodziny

Zapraszamy na XX Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach, która odbędzie się 26 maja 2024 r.

Szczególnie zachęcamy do udziału małżeństwa, które w tym niezwykłym miejscu pragnęłyby przeżyć jubileusz lub rocznicę zawartego przez siebie sakramentu małżeństwa. W czasie Eucharystii o godz. 11.00 odbędzie się bowiem uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Jeżeli małżonkowie chcieliby, aby Msza św. sprawowana była także w ich intencji, można zamówić ją w zakrystii bazyliki przed rozpoczęciem lub telefonicznie (887 155 155).

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna